Annonce

Vælg dato: 2018-01-17

Vis programmer fra kl.:
Onsdag d. 17. januar
03:00Tarmbakteriernes betydning for vores sundhed
03:30Rhône-floden
04:00Erling overdriver aldrig
Special - (9:10)
04:30Menneskerettigheder i et handicapperspektiv
05:05Barbara Hoff Esbjørn
05:35Av av av
06:10Zenia Stampe
06:25Hornung Møller
06:30Deleøkonomi
07:00Sundhed som religion
07:55Hvordan
Juice - 600 g frugt og grønt
08:00Fiskemagasinet
Boat Show
08:30Slyngeljagt
09:00
09:10et nyt led i kæden - (1:5)
09:40Birgit Madsen
10:10Culinarius, Køln
10:40Birgitte Raaberg
11:10Hedeby
12:20
12:30 (60)
13:00De vilde katte
13:25Hvordan måler man smerte?
14:00
14:30
15:00Om Mariager Kirke
15:35Søstrene Bisp
Anders Bondo Christensen
16:05Aarhus og Aalborg
16:30Old Fashioned -
16:45
17:25
17:55På hovedet i en ølsamlers gemmer
18:30Frihandel
19:05Naturen (2:3)
20:00Direkte
21:05Portræt af finalisterne (2:2)
22:15Velintegration, hvad betyder det?
23:05Eva Kjer Hansen
23:35Isfiskeri efter stør
Torsdag d. 18. januar
03:10Er tilgængelighed det nye vindmølleeventyr?
03:40
04:45Coaching
05:20Kultur og penge
05:50Spørg om læsning
Special - (3:3)
06:15Trøffel og sortfodspølse
06:25
07:00dit eneste liv - Inspirationstale
08:00Baggesens Korsør
08:45Rasmus Nordqvist
08:55”Det er aldrig for sent at sige sin mening”
09:25
09:55
10:05 (2)
10:40Hans Heinrich Hansen
11:10Emma Braslavsky
11:40Niels Olesen
12:25Malene Sølvsten
12:55 (2:2)
13:25
13:55
14:05
14:40Jesper Vind
15:15Broholm
16:00Direkte
17:00Søren Søndergaard
18:00Barbara Hoff Esbjørn
18:30Velintegration, hvad betyder det?
19:20Daiquiri -
19:30Dramaserie med Hansi Hinterseer (1:8)
21:05 (3)
22:05Christiansen og Lindhardt
22:30Om Mariager Kirke
23:05Rhône-floden
23:35Selskabsadvokaten
Kvinder i erhvervslivet
Fredag d. 19. januar
03:00Special - (4:10)
03:25
04:00EU, kommunerne og genbrug
04:3010 år efter -
05:00fremtidens Europa - EU 27 (2:2)
05:30Nationalmuseets bevaringsafdeling
06:15Korruption i Afrika
06:50Alex Ahrendtsen
07:00Portræt af Hardeep Dhanjal
07:3010 år efter -
08:00
08:10
08:40Birthe Fahnøe Lund
09:00Om Mariager Kirke
09:40
10:10
10:20Vælg den rigtige kat
10:45Naser Khader
11:00Juice it up
Sæson 2 (2:2)
11:30EuropaMagasinet
Europa i et universelt design
12:00Aarhus og Aalborg
12:25Madbrød
12:40
12:50Rundt om Peblingesøen
13:00”Det er aldrig for sent at sige sin mening”
13:30Hobby og Fritid
Veteranbiler
13:50 (2:3)
14:20Anja C. Andersen
14:50
15:00Fiskemagasinet
Boat Show
15:30Isbjørn
16:00Direkte
17:00Juice it up
Sæson 2 (2:2)
17:30Dansktop-BOX
(23)
18:00Rhône-floden
18:30Wraps med minibøffer
18:50Tommys Margarita -
19:00 (3)
20:00De socialt udsatte
20:552016 -
22:10The Swan and The Lake -
23:10Dansk gåsejagt
23:40Hallur Joensen & T. Rooster Band
 
       
dk4 | Rådmandsgade 55 | 2200 København N. | Tlf. 7025 3535
© Copyright dk4. Materialet må ikke gengives uden tilladelse.

Annonce