Annonce

Vælg dato: 2017-11-18

Vis programmer fra kl.:
Lørdag d. 18. november
00:45Barn Dance Gang
01:35Eske Willerslev
02:05Gæst Pia Jette Hansen
02:35
03:05med Benjamin
03:35
04:05Lene Hansson, en personlig historie
04:35Dansk gåsejagt
05:00Monstre og uhygge
05:30Roskilde og Lejre
06:15
06:45Hvordan
Sushi
06:50
07:00Spinnefiskeri i Ebro
07:30Snoet jagt
08:00 (2)
09:00KOL
09:20Handling skaber forvandling (4:4)
09:40Brede bryn, bløde læber
10:05Energibevidsthed
10:55Hvordan
Juice - 600 g frugt og grønt
11:05 (55)
11:35
11:45Snappas
12:00Eske Willerslev
12:30Rhône-floden
13:05
13:15Aarhus -
14:55Region Midtjylland -
16:40
16:50Så skøn er... Alperne ved Kitzbühl om vinteren
17:40 (2)
18:20
18:55 (6)
19:30Super Bingo Lørdag
Direkte
20:35Det krydrede, det frugtrige og det syrlige
20:55Gæst Pia Jette Hansen
21:302. semifinale
22:50Rane Willerslev
23:45Snoet jagt
Søndag d. 19. november
00:45Dannelse og uddannelse
01:35November
02:05Bøgerne i bøgeskoven (1:2)
03:05
03:35Nye Borgerlige
04:10Rhône-floden
04:40Skattely og velfærd
05:15Fortid og fremtid (1:2)
05:50Peter Christensen
06:20
06:30at gøre en forskel på Fanø -
06:50Gæst Pia Jette Hansen
07:20
07:30Eske Willerslev
08:00Slyngeljagt
08:30Spinnefiskeri i Ebro
09:00Frederikssund Vikingeboplads
09:30Scrap med børn
10:00Lastbiler - arbejdsglæde på store hjul (2)
10:30November
11:00Aarhus -
12:40Region Midtjylland -
14:30
15:00Bøgerne i bøgeskoven (1:2)
16:00direkte
17:00 (2:3)
18:05
18:15Turismen (3:3)
19:05Dannelse og uddannelse
20:00Jagtmagasinet
Skyd & spis
20:30Spinnefiskeri i Ebro
21:002. semifinale
22:20Lynstegt tun
22:30Kerteminde 2017
23:15Dansk gåsejagt
23:45
23:55Den levende skov
Mandag d. 20. november
00:25Jon Stephensen
01:30
02:30Spinnefiskeri i Ebro
03:00
03:30Xenia Kofoed Nielsen
04:30Thyra Frank
05:00Madbrød
05:15 (2)
05:50Preben Harris fortæller -
07:00Dobbelthage
07:30med Benjamin
08:00EU som vækstmotor
08:35Mette Amstrup
08:55Livsvalg
Gæst Hans Berntsen
09:20
09:30Slyngeljagt
10:00Gæst Inge Margrethe Hansen
10:30 (4:4)
11:00Stephan Richter
11:40Europæiske stemmer
Karl-Markus Gauss
12:10 (1:2)
12:45Jesper Kurt-Nielsen
13:15Danske aktier
13:50Vælg den rigtige kat
14:20Gæst Pia Jette Hansen
14:50
15:00August Bournonville 200 år (4:14)
15:30Journalistikkens ikoner - Anna Libak
16:00Direkte
17:00 (56)
17:30Lastbiler - arbejdsglæde på store hjul (2)
18:05Barbara Hoff Esbjørn
18:35Hans Knudsens Plads
19:20Rane Willerslev
20:002. semifinale
21:15
21:45November
22:15Piger der fisker (1:2)
22:45Jagtmagasinet
Skyd & spis
23:15
23:30Aarhus -
 
       
dk4 | Rådmandsgade 55 | 2200 København N. | Tlf. 7025 3535
© Copyright dk4. Materialet må ikke gengives uden tilladelse.

Annonce