Om 20 minutter
Hvordan
 
 
Vælg dato: 2017-08-10

Vis programmer fra kl.:
dk4FIT - dk4FRITID
Torsdag d. 10. august
07:10Hjemmeyoga
Nakke, skulder og tre positioner
07:30Dit stjernetegn Løven
med Benjamin
08:00
08:10Sensommer
08:40Bo Lidegaard
09:10The Diner 59
09:40Randers Regnskov
09:50
10:00Pia Malo
10:30Claus Robert Krumrei
11:05Øhrgaard med tyskere
Christoph Hein
11:40Sommer i Geilo (1:2)
12:10EuropaMagasinet
Glem Trump - gør EU stærk igen
12:40
13:30Frans Rasmussen
14:00Kolonihaveliv
Hos Ellen og Bent i Haderslev
14:30Spørg om læsning
Special - (1:3)
14:55Havefest
15:30Malene Sølvsten
16:00Direkte
17:00Europas skæbne - Friis Arne Petersen og Matlok
17:40 (48)
18:10Cina Samuelson
19:15Amanda Heitmann
19:50Kultur og penge
20:25Girona
21:00Grand Slam Standard, Spanien 2016 (G)
22:05Fiskefilet med raita
22:30 (2:2)
23:30ånden lever videre -
Fredag d. 11. august
07:10Hjemmeyoga
På alle fire og kort sekvens
07:30Dit stjernetegn Løven
med Benjamin
08:00
08:10Det kattens liv
Fokus på killingen og ungkatten
08:40
09:05
09:35
10:05
10:15Deleøkonomi
10:45
11:20Tom Buk-Swienty
11:50
12:00
13:00Bent Melchior
13:35Ribe
14:15Korruption i Afrika
14:50
15:00Laksefiskeri i Alaska (1:4)
15:30Generationsjagt
16:00Direkte
17:00Sensommer i haven
17:30Dansktop-BOX
(35)
18:00Girona
18:35Ulf Lund
19:30Dit stjernetegn Løven
med Benjamin
20:00Ild i sjælen
Julie Gjerluff
20:35Øl fra dybe kældre
20:55Hedeby
22:05Live fra Studio 55
23:15Skanderborg
til fest i bøgeskoven -
23:30Kultur og penge
Lørdag d. 12. august
07:00Laksefiskeri i Alaska (2:4)
07:30Slyngeljagt
08:00Plastik-kirurgi og botox
08:30Naturligvis
Tidslerne
08:55Looks med Sidsel Marie Bøg
Brede bryn, bløde læber
09:20Børn eller ej
10:20
10:30KOL
10:55Nøddemælk
11:05 (48)
11:35Skanderborg
til fest i bøgeskoven -
11:50
12:00Ild i sjælen
Julie Gjerluff
12:35
13:15
13:25Lotte Bjerreskov
13:40
14:20Mimi Jakobsen
14:50
15:00Tæt på stjernerne
15:30Så skøn er... Wörthersee
(2:2)
16:00Kultur og penge
16:35Fortid og fremtid (1:2)
17:00en ildsjæl i Aalborg -
17:25Når bare turen går hen
18:30 (1:2)
19:00Dansktop-BOX
(36)
19:30Super Bingo Lørdag
Direkte
20:35Rudolph Tegners Museum
20:50
22:00 (7:10)
23:00Slyngeljagt
23:30Laksefiskeri i Alaska (3:4)
00:00Dykning i Costa Brava
 
       
dk4 | Rådmandsgade 55 | 2200 København N. | Tlf. 7025 3535
© Copyright dk4. Materialet må ikke gengives uden tilladelse.